از نویسش کتاب هدیه بگرید

اوایل همین ماه اسفند بود که تصمیم گرفتیم به تعدادی از مشتریان و همراهان نویسش هدیه‌ی نوروزی تقدیم کنیم. برای فهمیدن اینکه هدیه‌مان چه باشد، چندان سختی نکشیدیم! کتاب، اولین و آخرین انتخاب‌مان بود. کتاب هم به موضوع کار و پیشه‌مان مرتبط است هم، حقیقتا هیجان‌انگیزتر و بدردبخورتر از کتاب هدیه‌ی دیگری سراغ نداشتیم. اما سوال «چه کتابی؟» از انتخاب نوع هدیه سخت‌تر بود، و همین موجب شد که از دوستان‌مان در تویتر سوال کنیم:

پاسخ‌هایی که دریافت کردیم، هیجان‌زده‌مان کرد. از رمان‌های معروف گرفته تا کتاب‌های روانشناسی و مدیریتی در انتخاب آدم‌ها وجود داشت. طیف پاسخ دهندگان هم برای‌مان جالب بودند، از همکاران و مشتریان‌مان گرفته تا آدم‌هایی که اصلا ما را نمی‌شناختند.

وقتی استقبال عمومی را برای دریافت این هدیه مشاهده کردیم، به فکرمان رسید که هدایای نوروزی را نه فقط برای مشتریان و همکاران نویسش، که برای هر کسی که «هدیه» می‌خواهد ارسال کنیم.

دل‌مان می‌خواست هدیه دادن، و حس خوب هدیه گرفتن را محدود به حوزه‌ی بازاریابی و تبلیغات نکنیم. حساب‌گری برای ارسال هدیه نکنیم، و به این نیاندیشیم که گیرنده‌ی هدیه می‌تواند برای‌مان منفعتی داشته باشد یا نه. در لیست بالا، چیزی قریب به ۱۰۰ نفر اطلاعات‌شان را برای دریافت کتاب تکمیل کردند، و ما هم قول دادیم که هیچ‌وقت «هیچ» استفاده‌ی تبلیغاتی‌ای از این فهرست، نه برای خودمان و نه برای دیگری نکنیم. هدایا را، در اولین روزهای بعد از تعطیلات ارسال خواهیم کرد

همبودگاه، همراه نویسش

بعد از شروع این کمپین کوچک، دوستان خوب ما در همبودگاه به کنامان آمدند تا بتوانیم هدایایی بیشتر به مخاطبین‌مان ارسال کنیم. همبودگاه، پلتفرمی برای ارتباط بین مترجمان، ناشران و سازمان‌هاست و کتاب‌های مفیدی را تولید و منتشر کرده است. تعدادی از کتاب‌های ارسال به مخاطبین این کمپین را همبودگاه تامین کرده است.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحریریه نویسش

تحریریه وبلاگ نویسش، محتوای باکیفیت و کاربری را در حوزه‌ی تولید محتوا و بازاریابی محتوا در اختیار شما قرار می‌دهد. وبلاگ نویسش را دنبال کنید تا دانش‌تان را در این دو حوزه ارتقا بخشید.

سفارش تولید محتوا

عضو خبرنامه نویسش شوید

کافیه آدرس ایمیل خودتون رو تو فرم زیر وارد کنید تا آخرین مقالات و کتاب‌های آموزشی رایگان نویسش رو توی اینباکس‌تون دریافت کنید :)

لطفا منتظر بمانید

خیلی خوشحالیم که عضو خبرنامه شدید. قول میدیم پشیمون‌تون نکنیم :)

بایگانی
دسته‌ها