داستان‌هایی که می‌چسبند:‌ ترجمه کتاب برای سیستان و بلوچستان

دو-سه هفته‌ی گذشته پُر بود از خبرهای غم‌انگیز و گاهی عجیب. صبح‌ها را با خبری تازه آغاز می‌کردیم و بدون آنکه بخواهیم، در منفعل‌ترین حالتِ ممکن، مواجه با پیامد اتفاقاتی بودیم که مستقیم دستی و نقشی در آن‌ها نداشتیم. تا همین لحظه که مشغول به نوشتن این سطور هستم، موج اخبار ناخوشایند به قوه‌ی اولیه‌ی در حال خروش است و هر لحظه، خبری و ماجرایی بر دیگری و قبلی افزون می‌شود.

وقوع سیل و گرفتار شدن هموطنان‌مان در استان سیستان و بلوچستان، مصیبتی‌ست که تا همین لحظه ادامه دارد. برخلاف آنچه بر ما گذشت، در مواجهه با این حادثه می‌توان اقدامی کرد و تاثیری، هرچند کوچک و خُرد در کاهش آسیب‌های آن داشت.


ما در نویسش سعی کردیم به قدر توان و امکان‌مان، قدمی برای کمک به هموطنان نجیب‌مان در جنوب برداریم. کتابی را که در دست تولید داریم، برای فروش گذاشتیم و تمام عوایدش را به این عزیزان اختصاص دادیم. ما تخصصی در امدادرسانی وامور بشردوستانه نداریم،‌ پس از دوستان‌مان در خیریه مهر گیتی و پلتفرم مهربانه کمک خواستیم تا در مسیری درست و اصولی گام برداریم.


اگر مثل ما، قلب‌تان برای ایران و هموطنان‌مان می‌تپد، در این کمپین همراه‌مان باشید. با پیش‌خرید این کتاب به رقمی معقول، علاوه بر آنکه از محتوای‌ آن بهره خواهید بود، نقشی در کمک به اهالی سیستان و بلوچستان داشته باشید.

توضیحات بیشتر را در صفحه‌ی کمپین در سایت مهربانه ببینید.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میلاد اسلامی‌زاد

روی کاغذ مدیرعامل است، اما در واقع هرکاری که بقیه انجام نمی‌دهد به او محول می‌شود. بیشتر اوقات در حال حرف زدن است: یا با مشتری، یا با همکاران و یا با خودش!

سفارش تولید محتوا

عضو خبرنامه نویسش شوید

کافیه آدرس ایمیل خودتون رو تو فرم زیر وارد کنید تا آخرین مقالات و کتاب‌های آموزشی رایگان نویسش رو توی اینباکس‌تون دریافت کنید :)

لطفا منتظر بمانید

خیلی خوشحالیم که عضو خبرنامه شدید. قول میدیم پشیمون‌تون نکنیم :)

بایگانی
دسته‌ها