نویسش، حالا با صدایی رساتر

از چند ماه پیش، پروژه‌ای را برای به‌سازی و یا به عبارت بهتر، بازسازی نویسش آغاز کردیم. طراحی تجربه و رابط کاربری، همچنین هویت برند نویسش از بدو تاسیس تا به امروز، تغییرات محدودی به خود دیده بود و با توجه به برنامه‌های توسعه‌ای که در لایه‌های محصول و بازار در پیش گرفتیم، نیاز به بازبینی اساسی در موارد یاد شده به وضوح احساس می‌شد.

امروز، اولین گام از تغییرات را اجرا کردیم. نویسش، حالا با رنگ و لعابی نو و شکل و شمایلی تازه در نشان خود به روز شده است و این تغییر، آغازی بر یک مسیر دو-سه ماهه است. توضیحات بیشتر درباره‌ی این نشان و مسیری که برای بازطراحی‌اش طی کرده‌ایم را، مهدی در نوشته‌ای، اینجا، مفصل توضیح داده است.

در گام‌های بعدی از پوست اندازی نویسش، منتظر اصلاحاتی اساسی از فرایندهای محصول، همچنین بهبود بنیادی در طراحی رابط کاربری نویسش باشید. علاوه بر این، خدمات و سرویس‌های جدیدی تا پایان سال به نویسش افزوده خواهد شد که آهسته و پیوسته شما را در جریانش قرار خواهیم داد. بناست، بیشتر و رساتر از همیشه از نویسش بشنوید : )

مثل و بیش از همیشه، به بازخوردهای شما نیازمندیم. لطفا ما را در جریان آنچه مطلوب‌تان است قرار دهید تا همانطور که می‌بایست باشیم.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میلاد اسلامی‌زاد

روی کاغذ مدیرعامل است، اما در واقع هرکاری که بقیه انجام نمی‌دهد به او محول می‌شود. بیشتر اوقات در حال حرف زدن است: یا با مشتری، یا با همکاران و یا با خودش!

سفارش تولید محتوا

عضو خبرنامه نویسش شوید

کافیه آدرس ایمیل خودتون رو تو فرم زیر وارد کنید تا آخرین مقالات و کتاب‌های آموزشی رایگان نویسش رو توی اینباکس‌تون دریافت کنید :)

لطفا منتظر بمانید

خیلی خوشحالیم که عضو خبرنامه شدید. قول میدیم پشیمون‌تون نکنیم :)

بایگانی
دسته‌ها