بازاریابی محتوایی

اینفوگرافی: راهنمای جامع بازاریابی محتوایی

تا بحال به این پرسش فکر کرده‌اید که بازاریابی محتوایی چه چیزهایی را شامل می‌شود و چه چیزهایی را نه؟ به عنوان یک بازاریاب متحوا، نسبت به تمامی جنبه‌ها و حدود حوزه‌ی فعالیتی خود اشراف دارید؟

در این اینفوگرافی، تقریبا تمامی جنبه‌هایی که به یک کارشناس و متخصص این حوزه مرتبط است، اشاره شده است و می‌توانید به صورت اجمالی نسبت به ابعاد مختلف حوزه‌ی فعالیت خود اشراف پیدا کنید. مطمئنا، بخش‌های متعددی از این چرخه در فعالیت‌های امروز شما کمرنگ است که می‌بایست در زمان مناسب نسبت به برنامه‌ریزی برای تکمیل آن اقدام کنید. به زودی، درباره‌ی بخش‌های مختلف این اینفوگرافی، توضیحات کامل‌تری در وبلاگ نویسش منتشر خواهد شد.

برای دریافت اینفوگرافی جامع بازاریابی محتوایی اینجا کلیک کنید. با توجه به سایز بزرگ تصویر، پیشنهاد ما این است که آن‌را چاپ کرده تا بتوانید با تمرکز بیشتری آن‌را بررسی کنید.

اگر زمان و نیروی انسانی کافی ندارید، نویسش می‌تواند بخش تولید محتوای شما را تسهیل کند. بسیاری از گونه‌های محتوایی یاد شده در این اینفوگرافی بر بستر نویسش قابل تعریف هستند. کافی‌ست سری به پست چگونه یک سفارش بی‌نقص ثبت کنیم؟ بزنید تا از نحوه‌ی تعریف یک پست درست اطلاع کافی بدست آورید.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحریریه نویسش

تحریریه وبلاگ نویسش، محتوای باکیفیت و کاربری را در حوزه‌ی تولید محتوا و بازاریابی محتوا در اختیار شما قرار می‌دهد. وبلاگ نویسش را دنبال کنید تا دانش‌تان را در این دو حوزه ارتقا بخشید.

سفارش تولید محتوا

عضو خبرنامه نویسش شوید

کافیه آدرس ایمیل خودتون رو تو فرم زیر وارد کنید تا آخرین مقالات و کتاب‌های آموزشی رایگان نویسش رو توی اینباکس‌تون دریافت کنید :)

لطفا منتظر بمانید

خیلی خوشحالیم که عضو خبرنامه شدید. قول میدیم پشیمون‌تون نکنیم :)

بایگانی
دسته‌ها